Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I absolutely love the carebear collection form shein everything you can think of
Color: Pink | 3 photo(s)
Price: 22kr
| Material | PET |
| Instructions | Sprinkle |
| Color | Pink |
| Volume | 30-100ml |
| Length | 10.3 cm |
| Height | 6 cm |
| Width | 1.9 cm |
| SKU | sb2402226597104636 |
Overall Rating: 4.91/5
Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I absolutely love the carebear collection form shein everything you can think of
Color: Pink | 3 photo(s)
Author: Q***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: extremely cute and bigger than I was expecting
Color: Pink | 1 photo(s)
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: A cute accessory that I will get plenty of use out of.
Color: Pink | 1 photo(s)
Author: g***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ordered for my daughter so she can take her favourite perfume everywhere
Color: Pink | 1 photo(s)